Strażacka Orkiestra Dęta „Tymbarski Ton” pod batutą Andrzeja Głowy oraz kierownictwem Ryszarda Gawrona w ramach swojej 12.pielgrzymki na Jasną Górę, uczestniczyła we Mszy św.o godz.20-tej sprawowanej w Kaplicy Cudownego Obrazu. Orkiestra zagrała kilka kolęd przed rozpoczęciem nabożeństwa, stanowiła oprawę muzyczną Eucharystii. czytała Słowo Boże (Grzegorz Gawron, p.Dominik Gacal) oraz panie Stanisława i Wiktoria Fiejtek śpiewały psalm.
Msza św. koncelebrowana była sprawowana w następujących intencjach:
1. Dziękczynno-błagalna w intencji Strażackiej Orkiestry Dętej „Tymbarski Ton” o zdrowie i potrzebne łaski dla członków orkiestry i ich rodzin, Wójta i Rady Gminy Tymbark, a dla zmarłych członków orkiestry o euforia Życia Wiecznego.
2. Msza Święta Dziękczynna z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla Wszystkich sponsorów i przyjaciół Strażackiej Orkiestry Dętej „Tymbarski Ton”,
3. O euforia życia wiecznego dla księży oraz wszystkich pielgrzymów, którzy pielgrzymowali ze Strażacką Orkiestrą Dętą „Tymbarski Ton” na Jasną Górę.
IWS

IWS




![Pow. krasnostawski. Nowe władze strażaków ochotników w Siennicy Różanej [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-pow-krasnostawski-nowe-wladze-strazakow-ochotnikow-w-siennicy-rozanej-galeria-zdjec-1782212589.jpg)



![Noc Świętojańska w Żyłce. Wicie wianków i zabawa z Malibu [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-noc-swietojanska-w-zylce-wicie-wiankow-i-zabawa-z-malibu-zdjecia-1782203518.jpg)

