W Niedzielę Palmową wieczorem ulicami Końskich przeszła tradycyjna droga krzyżowa. Jej uczestnicy przenieśli wielki krzyż z Kolegiaty św. Mikołaja do kościoła pw. Chrystusa Odkupiciela. Zobaczcie wideo i zdjęcia autorstwa Marty Julii Śliwińskiej.
To już tradycja, iż w Wielki Tydzień konecczanie wkraczają nie tylko święcąc palmy, ale i poprzez uczestnictwo w drodze krzyżowej ulicami miasta. Nabożeństwo rozpoczęło się w Kolegiacie św. Mikołaja, uczestnicy szli przez centrum Końskich, a zakończono je w kościele parafii Chrystusa Odkupiciela.

Parafia św. Mikołaja dziękuje uczestnikom i organizatorom:
Dziękujemy za pomoc w organizacji strażakom z OSP Końskie i Kornica, KPP z naszego miasta, młodzieży z Oaza Końskie, kantorom, a także wszystkim przedstawicielom wspólnot parafialnych przy naszych parafiach.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wideo z drogi krzyżowej oraz zdjęć autorstwa Marty Julii Śliwińskiej:

1 rok temu


![Druhowie z Wykrotu nie zawiedli. Zobacz ich bramę weselną [WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/pspwyrk.jpg)

![Pokaz ognia zachwycił mieszkańców Krakowa. Spektakularny finał pikniku [ZDJĘCIA]](https://cowkrakowie.pl/wp-content/uploads/2026/06/Pokaz_Ognia_Fireshow1.jpg)







