Zgłoszenie wpłynęło do służb około godziny 11:40. Na miejsce skierowano strażaków z OSP Plewiska oraz ze Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu. Do działań zadysponowano także zespół ratownictwa medycznego.
Ze zdjęć z miejsca zdarzenia wynika, iż osobowa Skoda wypadła częściowo z jezdni i zatrzymała się tuż obok maszyny budowlanej. W pobliżu pracowali strażacy oraz ratownicy zabezpieczający miejsce kolizji.
Na ten moment nie podano informacji o stanie zdrowia uczestników zdarzenia. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez odpowiednie służby.
To nie była jedyna interwencja strażaków z OSP Plewiska tego dnia. Wcześniej, około godziny 8:55, druhowie zostali zadysponowani do Komornik na ulicę Żabikowską, gdzie usuwali plamę substancji ropopochodnej z jezdni.

1 miesiąc temu









![Marsz Bezpieczeństwa w Toruniu. Miasto wspomina zamordowaną przez Wenezuelczyka [+VIDEO]](https://kresy.pl/wp-content/uploads/2026/06/Marsz-w-Toruniu-fot.-X@PatriotycznyTo.jpg)


