Zgłoszenie wpłynęło do służb około godziny 11:40. Na miejsce skierowano strażaków z OSP Plewiska oraz ze Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu. Do działań zadysponowano także zespół ratownictwa medycznego.
Ze zdjęć z miejsca zdarzenia wynika, iż osobowa Skoda wypadła częściowo z jezdni i zatrzymała się tuż obok maszyny budowlanej. W pobliżu pracowali strażacy oraz ratownicy zabezpieczający miejsce kolizji.
Na ten moment nie podano informacji o stanie zdrowia uczestników zdarzenia. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez odpowiednie służby.
To nie była jedyna interwencja strażaków z OSP Plewiska tego dnia. Wcześniej, około godziny 8:55, druhowie zostali zadysponowani do Komornik na ulicę Żabikowską, gdzie usuwali plamę substancji ropopochodnej z jezdni.

1 miesiąc temu
![[FOTO] Mija 55. lat od pożaru w czechowickiej rafinerii. IPN o przebiegu akcji](https://img.czecho.pl/2026/06/pozar_w_rafinerii_w_czechowicach_dziedzicach_a5f5.jpeg)



![Nietypowa konstrukcja na Placu Litewskim. Wiemy, co tu będzie się działo w ten weekend [WSTĘP WOLNY]](https://cdn.spottedlublin.pl/media/2026/06/budowa_lidla_przy_turystycznej-be904e6812c4.jpg)







