III Dęby Cup dla Kacperka ze Słupi Koneckiej

2 dni temu
Sportowa rywalizacja pięknych serc, tak śmiało można podsumować rodzinny festyn, jaki odbył się w niedzielę 21 czerwca br. na Orliku w Słupi Koneckiej dla Kacperka Mazura, który walczy z ciężką chorobą genetyczną. Organizatorem III Turnieju Dęby Cup była Ochotnicza Straż Pożarna w Słupi na czele z Damianem Bujakiem – prezesem OSP w Słupi Koneckiej. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Wojewoda Świętokrzyski, Starosta Konecki oraz Wójt Słupi Koneckiej.
Idź do oryginalnego materiału