"Płonie ognisko w lesie..." Tak wyglądały kolonie letnie w czasach PRL-u. Zobacz

3 dni temu
W czasach PRL kolonie letnie były wielką operacją logistyczną. Dzieci ze wsi jeździły wypoczywać do dużych miast, a mieszczuchy trafiały na wieś. Z czasem wymyślono półkolonie, ale był to pomysł tylko "koloniopodobny". Dzieci miały opiekę i wyżywienie przez kilka...
Idź do oryginalnego materiału