Podczas wesela zapaliła się sala weselna. W środku było 150 osób

2 miesięcy temu
To nie był mały pożar, który z łatwością można było gwałtownie ugasić. Podczas wesela zapaliła się... sala weselna. Straż Pożarna miała co robić! Komenda Powiatowa PSP w Pruszkowie odebrała zgłoszenie w piątek - 22 września - około godziny 17.00. Strażaków poinformowano, iż podczas wesela zapaliła się... sala weselna przy ul. Miodowej. Na szczęście wszystkie osoby, które znajdowały się wewnątrz budynku - a było ich około stu pięćdziesięciu - ewakuowały się jeszcze przed przybyciem na miejsce służb.

Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie przekazała, iż ogień gaszono między innymi (z wysokości) przy użyciu drabin mechanicznych. Strażacy podawali równocześnie prądy wody, by obronić przed zajęciem się płomieniami, znajdujący się w sąsiedztwie sali weselnej, budynek wielorodzinny.

Pożar udało się ugasić i nikt nie został poszkodowany. Chociaż uroczystość zupełnie się nie udała, para młoda wraz z bliskimi mogą cieszyć się, iż nic im się nie stało.

Generalnie w działaniach uczestniczyło w sumie 19 pojazdów Straży Pożarnej, 56 strażaków, policja oraz pogotowie gazowe i pogotowie energetyczne. Na miejsc
Idź do oryginalnego materiału