Pisz
Ćwiczenia strażaków w Szpitalu Powiatowym w Piszu. Była ewakuacja, gaszenie pożaru i pomoc poszkodowanym. Nie zabrakło też dodatkowych zadań, o których pracownicy placówki nie zostali uprzedzeni.
– W tym roku skupiono się głównie na budynku administracji – mówi Marek Skarzyński, dyrektor szpitala.
W środowych (14.09) ćwiczeniach wzięli udział strażacy JRG Pisz oraz OSP Pogobie Średnie. Podobne szkolenia realizowane są co roku.

3 lat temu









![Marsz Bezpieczeństwa w Toruniu. Miasto wspomina zamordowaną przez Wenezuelczyka [+VIDEO]](https://kresy.pl/wp-content/uploads/2026/06/Marsz-w-Toruniu-fot.-X@PatriotycznyTo.jpg)


