Strażacy walczyli z pożarem budowanego domu jednorodzinnego w Morawicy, w powiecie kieleckim W akcji uczestniczyły trzy zastępy PSP i jeden OSP.
Mł. asp. Beata Gizowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach poinformowała, iż palił się dach budynku. W pożarze nikt nie ucierpiał. Spaleniu uległo około 10 m. kw. poszycia dachu.


1 rok temu


![Piekielny upał i pożar lasu. W akcji strażacy z kilku jednostek [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/730491461_984748884190416_1495891806531750605_n.jpg)











