11 jednostek straży pożarnej (blisko 30 strażaków) przez kilka godzin walczyło z trudnym do opanowania pożarem przy ul. Ozorkowskiej w Parzęczewie. Jak nas poinformowała KP PSP w Zgierzu, zapalił się jeden z dużych budynków magazynowych.
– Zastaliśmy rozwinięty pożar budynku magazynowego o wymiarach około 40×30 m. Osób poszkodowanych, na szczęście, nie było. Obiekt był w trakcie prac remontowych i nie znajdowały się w nim żadne składowane materiały ani przedmioty – informuje st. sekc. Dominik Wilk, oficer prasowy zgierskiej jednostki.
KP PSP dodaje, iż z ogniem walczyło 11 zastępów straży pożarnej, tj. około 30 strażaków, w tym grupa operacyjna komendanta powiatowego PSP w Zgierzu.
Wyjaśniane są przyczyny pożaru.
Fot. KP PSP Zgierz
















