Lokalne władze gminy Łęczyca wraz z jednostką OSP w Topoli Królewskiej zaprosiły mieszkańców na piknik strażacki, a druhowie zapewnili szereg atrakcji.
Ekspozycja samochodów strażackich z województwa łódzkiego, pokazy ratownicze i udzielania pierwszej pomocy, symulatory, konkursy z nagrodami – dzieje się w Jankowie. Strażacy – nie mogło być inaczej – zapewnili też, aby w taki skwar choć trochę można było się ochłodzić. Do dyspozycji są kurtyny wodne.
Fot. Franciszek Żylak/OSP Topola Królewska
























