Wielki strażacki piknik w Jankowie!

reporter-ntr.pl 1 godzina temu

Lokalne władze gminy Łęczyca wraz z jednostką OSP w Topoli Królewskiej zaprosiły mieszkańców na piknik strażacki, a druhowie zapewnili szereg atrakcji.

Ekspozycja samochodów strażackich z województwa łódzkiego, pokazy ratownicze i udzielania pierwszej pomocy, symulatory, konkursy z nagrodami – dzieje się w Jankowie. Strażacy – nie mogło być inaczej – zapewnili też, aby w taki skwar choć trochę można było się ochłodzić. Do dyspozycji są kurtyny wodne.

Fot. Franciszek Żylak/OSP Topola Królewska

Idź do oryginalnego materiału