Zgłoszenie o pożarze mieszkania. Okazało się, iż paliła się doniczka

lukamaro.pl 2 godzin temu

We wtorek, 23 czerwca 2026 roku służby zostały zadysponowane do zgłoszenia pożaru mieszkania na 9 piętrze przy ul. Szturmowej w Warszawie. Na miejsce skierowano zastępy straży pożarnej z JRG 14 i JRG 17.

Po przybyciu strażaków okazało się, iż źródłem zadymienia była paląca się doniczka znajdująca się na balkonie jednego z mieszkań. Jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej pożar został ugaszony przez osoby znajdujące się na miejscu.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a ogień nie rozprzestrzenił się na mieszkanie ani sąsiednie lokale. Działania strażaków ograniczyły się do sprawdzenia miejsca zdarzenia i upewnienia się, iż nie występuje już żadne zagrożenie.

Fot: Kami Kozak

  • Dziękujemy, iż przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. jeżeli chcesz być na bieżąco z informacjami, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  • Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.
  • Jesteś świadkiem wypadku lub pożaru, masz dla nas interesujący temat z Twojego miasta lub okolicy, którym warto się zająć – napisz do nas
Idź do oryginalnego materiału