Kłęby dymu nad koksownią w Zdzieszowicach. To nie pożar
1 dzień temu
Zdjęcie: /Gorąca Linia RMF FM /
W Zdzieszowicach (woj. opolskie) nad zakładem koksowniczym ArcelorMittal Poland pojawiły się w poniedziałkowe popołudnie kłęby czarnego dymu. Wzbudziły one niepokój wśród mieszkańców. Jak się okazuje, nie jest to efekt pożaru, ale awarii systemu zasilania.
Powiązane
Groźna kolizja w Krakowie. kilka brakowało do tragedii
4 godzin temu
Polecane
Tragedia nad zalewem Nakło-Chechło. Nastolatek utonął
3 godzin temu
Tragedia nad zalewem Nakło-Chechło. Nie żyje 16-latek
6 godzin temu
W Niemcach ruszyło śledztwo ws. oszustwa na Orlen
9 godzin temu
Nowe informacje w sprawie strzelaniny w Montrealu
10 godzin temu














