Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

6 godzin temu
"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - stwierdził prof. Tadeusz Zielonka. "Będzie tym gorzej, iż więcej lekarzy będzie wystawiało więcej badań" - podsumował prof. Zielonka
Idź do oryginalnego materiału