"Nie używaj ognia w lesie". Alert RCB dla ośmiu województw

1 miesiąc temu
Zdjęcie: /Kacper Rajzygnier/Gmina Kołobrzeg /


Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozesłało alert do mieszkańców ośmiu województw. Ostrzeżenie dotyczy dużego zagrożenia pożarowego w lasach.
Idź do oryginalnego materiału