"Nie używaj ognia w lesie". Alert RCB dla ośmiu województw
1 miesiąc temu
Zdjęcie: /Kacper Rajzygnier/Gmina Kołobrzeg /
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozesłało alert do mieszkańców ośmiu województw. Ostrzeżenie dotyczy dużego zagrożenia pożarowego w lasach.
Powiązane
Kłęby dymu w Zdzieszowicach
43 minut temu
POŻAR SAMOCHODU W WARSZAWIE
1 godzina temu
Polecane
Problemy z finansami firmy? Zapytaj o ulgę w ZUS
2 godzin temu
Jak zatrzymano Dariusza R.? "Ktoś dał cynk policji"
4 godzin temu
Tragiczna strzelanina w Montrealu. Nie żyją trzy osoby
9 godzin temu


![Noc Świętojańska w Żyłce. Wicie wianków i zabawa z Malibu [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-noc-swietojanska-w-zylce-wicie-wiankow-i-zabawa-z-malibu-zdjecia-1782203518.jpg)






