Nowy rozdział dla OSP Karwia. Strażacy doczekali się wymarzonej remizy
Zdjęcie: Nowy rozdział dla OSP Karwia. Strażacy doczekali się wymarzonej remizy
W sobotę, 20 czerwca, odbyło się oficjalne otwarcie i poświęcenie nowej remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Karwi. W wydarzeniu uczestniczyli strażacy, mieszkańcy oraz zaproszeni goście.Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą. Następnie uczestnicy spotkali się przy nowym budynku remizy, gdzie odbyło się jego poświęcenie oraz symboliczne przecięcie wstęgi.Otwarcie nowej siedziby jest ważnym wydarzeniem dla jednostki OSP Karwia. Budowa remizy była efektem wieloletnich starań i zaangażowania wielu












