Alarmuje Czytelnik.
- Co się dzieje na Lechickiej? Od 40 minut stoję w korku, w którym nic się nie rusza - napisał. Policja przyznaje, iż nie ma żadnego zgłoszenia o zdarzeniu drogowym w tym rejonie. Strażaków także tam nie ma. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż w rejonie mostu Lecha na jezdni prowadzącej w kierunku Hlonda, doszło do awarii autobusu i to przez to zdarzenie tworzą się korki.
Aktualnie korek na Lechickiej ciągnie się od skrzyżowania z ulicą Murawa aż do mostu Lecha. Źle jest też na Serbskiej - tu auta stoją w kierunku Lechickiej już od Naramowickiej.

7 godzin temu












