Strażacy potrzebują wsparcia! Woda, izotoniki oraz batony energetyczne (VIDEO)

1 tydzień temu

KROSNO / PODKARPACIE. Trwa wyczerpująca akcja ratownicza przy markecie Merkury Market. Od wczoraj z żywiołem walczą strażacy z Państwowych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych. w tej chwili na miejscu działa 277 strażaków, którzy proszą o wsparcie i pomoc w dostawie wody, izotoników oraz batonów energetycznych.

- o ile ktoś ma możliwości to każda ilość wody, napojów oraz batonów energetycznych jest potrzebna - mów st. kpt. Mateusz Dębiec, z-ca dowódcy JRG, PSP Krosno, pracujący na miejscu zdarzenia. - Staramy się to wszystko organizować, ale na miejscu działa 277 strażaków, warunki pogodowe mamy jakie mamy, jest bardzo duże obciążenie energetyczne strażaków, stąd ten apel.

Wszyscy, którzy chcą pomóc heroicznie walczącym z żywiołem strażakom, mogą przynosić izotoniki, batony energetyczne oraz wodę do pomarańczowego namiotu umieszczonego na parkingu marketu LM w Krośnie przy ul. bieszczadzkiej 33.

ZOBACZ TAKŻE:

Pożar magazynu Merkury Market. Nowe informacje (ZDJĘCIA) Aktualizacja. Pożar marketu budowlanego! 32 zastępy straży pożarnych na miejscu (ZDJĘCIA) [ngg src="galleries" ids="12988" display="basic_thumbnail"]

Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

źródło: Red, foto: KM PSP Krosno, KW PSP Rzeszów
Idź do oryginalnego materiału