W Mieście powołano Szkolną Ochotniczą Straż Pożarną. To pierwsza w Małopolsce OSP działająca przy szkole (zdjęcia)

4 godzin temu
NOWY TARG. - Ten dzień zapisze się w historii miasta. Inaugurujemy działalność nowej jednostki: Szkolnej OSP Nowy Targ Rynek. Tworzymy coś unikalnego. Jesteśmy pierwszą taką jednostką w Małopolsce i zaledwie trzecią w całej Polsce. Jednocześnie oficjalnie stajemy się dziś 103. jednostką OSP w powiecie nowotarskim. Wchodzimy do wielkiej, szanowanej rodziny strażackiej wnosząc zupełnie nową energię - mówiła dyrektor PLO im. gen. Józefa Hallera Sylwia Sawicka.
Idź do oryginalnego materiału