Z ostatniej chwili: Słup czarnego dymu w Wapienicy. Ogniem objęte kontenery na budowie – foto

1 dzień temu

Nad ranem z WCPR wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, iż w rejonie ul. Lajkonika w Bielsku-Białej widać słup czarnego dymu. Wysłano trzy zastępy straży pożarnej i patrol policji.

Trwają czynności służb ratunkowych. niedługo więcej informacji.

Idź do oryginalnego materiału