Na przydrożnych nieużytkach w pobliżu Pucic musieli w poniedziałek interweniować strażacy oraz przedstawiciele innych służb.
Na podmokłym terenie około godz. 18 ugrzęzło osobowe auto, którego kierowca stracił kontrolę nad pojazdem, wypadł z drogi i, jak widać na zdjęciach, nie miał większych szans na kontynuowanie jazdy.

Na miejscu pojawili się strażacy, policjanci, a także zespół ratownictwa medycznego. Na szczęście osób w tym zdarzeniu poszkodowanych nie było.

2 tygodni temu








![Marsz Bezpieczeństwa w Toruniu. Miasto wspomina zamordowaną przez Wenezuelczyka [+VIDEO]](https://kresy.pl/wp-content/uploads/2026/06/Marsz-w-Toruniu-fot.-X@PatriotycznyTo.jpg)


