Defibrylator przy remizie OSP Nowy Targ

8 godzin temu
NOWY TARG. Strażacy-ochotnicy poinformowali, iż na ściennie remizy na Kowańcu zamontowany został defibrylator.
Idź do oryginalnego materiału