Samochód w wykopie na Narutowicza. Musiała go wyciągać straż pożarna

13 godzin temu
Na ulicy Narutowicza doszło do kolizji, w wyniku której jedno z aut znalazło się w głębokim wykopie. Samochód został wyciągnięty przez strażaków.
Idź do oryginalnego materiału