Strażacy ruszyli na pomoc dzikom

1 godzina temu
Zdjęcie: Strażacy ruszyli na pomoc dzikom


Cztery małe dziki wpadły do studzienki na terenie Skarżyska-Kamiennej i nie mogły się z niej wydostać. Zgłoszenie w tej sprawie otrzymali w środę (24 czerwca) po godzinie 5.00 rano skarżyscy strażacy, którzy ruszyli na pomoc zwierzętom.

Okazało się, iż znajdowały się one w studzience o głębokości ok 1 metra, na wysokości ul. Wierzbowej, w pobliżu zakładów Mesko.

Mł. kpt. Michał Figarski poinformował, iż działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wydostaniu dzików ze studzienki. Zwierzęta znajdowały się w dobrej kondycji i zostały wypuszczone na wolność.

Idź do oryginalnego materiału