System kaucyjny bez kolejnego operatora. MKiŚ wygasiło pozwolenie
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Foto: Adam / Adobe Stock
Ministerstwo Klimatu i Środowiska wygasiło pozwolenie dla jednego z operatorów kaucyjnych. To współpracująca ze znaną firmą Remondis spółka EKO-Operator, która sama złożyła do resortu wniosek o wspomniane wygaszenie.
Powiązane
Groźna kolizja w Krakowie. kilka brakowało do tragedii
5 godzin temu
Polecane
Tragedia nad zalewem Nakło-Chechło. Nastolatek utonął
5 godzin temu
Tragedia nad zalewem Nakło-Chechło. Nie żyje 16-latek
7 godzin temu
W Niemcach ruszyło śledztwo ws. oszustwa na Orlen
10 godzin temu
Koszmar w Krośnie. Napastnik dźgał 22-latkę nożem kuchennym
11 godzin temu
Nowe informacje w sprawie strzelaniny w Montrealu
11 godzin temu














