System kaucyjny bez kolejnego operatora. MKiŚ wygasiło pozwolenie

1 miesiąc temu
Zdjęcie: Foto: Adam / Adobe Stock


Ministerstwo Klimatu i Środowiska wygasiło pozwolenie dla jednego z operatorów kaucyjnych. To współpracująca ze znaną firmą Remondis spółka EKO-Operator, która sama złożyła do resortu wniosek o wspomniane wygaszenie.
Idź do oryginalnego materiału