Ogień zniszczył dobytek ich życia. 5-osobowa rodzina w pożarze straciła wszystko

1 rok temu

Do pożaru doszło w nocy z 9 na 10 marca w Rogoźnie. Małżeństwo z trójką dzieci straciło dach nad głową i dobytek całego życia. Trwa charytatywna zbiórka pieniędzy.

Rodzina w pożarze straciła wszystko

Ogień pojawił się w kotłowni domu. Pożar błyskawicznie się rozprzestrzeniał. Rodzina uciekła w nocy. Nikt nie został ranny, ale dom spłonął wraz z całym dobytkiem. Fundacja „Akademia Dobrych Pomysłów” założyła zbiórkę Pomagam.pl.

– Naszą pasją jest pomaganie w stylu niewidzialnej ręki, jednak to dzięki wam, wszystkim darczyńcom, ta niby niewidzialna pomoc staje się prawdziwa, realna i sama w sobie widoczna, kiedy z każdym krokiem pozwala oddalać się od tragedii kolejnym poszkodowanym. Dlatego Wszyscy razem ugaśmy ten pożar do końca! Cała kwota 100 proc. z tej zbiórki zostanie przeznaczona na pomoc dla poszkodowanych pogorzelców – napisała na stronie zbiórki fundacja.

Rodzice z trójką dzieci stracili wszystko: ubrania, zabawki, sprzęty. To, czego nie strawił ogień, zalała woda podczas akcji pożarowej. Pomoc jest potrzebna bardzo szybko, żeby mogli normalnie funkcjonować. Potrzebne będą również pieniądze na odbudowę domu, jednak do tego czasu rodzina musi znaleźć inne mieszkanie.

Rodzinę można wesprzeć, wpłacając pieniądze bezpośrednio na zbiórkę na portalu Pomagam.pl.

Idź do oryginalnego materiału