Samochód marki Lexus z nieustalonych przyczyn wjechał w dwa inne auta. Do kolizji doszło we wtorek (2 czerwca) po godz. 14.00 w Skarżysku-Kamiennej, na ul. Głównej.
Bryg. Marcin Kuźdub, naczelnik Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego w skarżyskiej jednostce Państwowej Straży Pożarnej informuje, iż Lexus uderzył w Fiata Pandę i Kię Sportage, które stały na poboczu. Poszkodowania została kobieta kierująca Lexusem.
Na miejscu przez ponad 2 godziny pracowali strażacy, załoga pogotowia i policja, która wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia.

2 tygodni temu









![Marsz Bezpieczeństwa w Toruniu. Miasto wspomina zamordowaną przez Wenezuelczyka [+VIDEO]](https://kresy.pl/wp-content/uploads/2026/06/Marsz-w-Toruniu-fot.-X@PatriotycznyTo.jpg)


